ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2008—2019© 2008—2019

Програма П’ятого всеукраїнського турніру матбоїв

Дата

Час

Подія

23.10,
субота

7:00...13:00

Заїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

13:00...13:30

Обід для учасників турніру

13:30...14:15

Переїзд учасників турніру до факультету кібернетики КНУ

14:30...15:30

Відкриття турніру

16:00...18:00

Математична карусель, засідання керівників команд та оргкомітету

18:00...18:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

18:45...19:30

Вечеря для учасників турніру

19:30...20:30

Переїзд учасників турніру до місця проживання

24.10,
неділя

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...12:30

Командна олімпіада, молодша ліга

9:30...13:00

Командна олімпіада, середня ліга

9:30...13:30

Командна олімпіада, старша ліга

13:00...14:30

Обід для учасників турніру та членів журі

14:30...17:30

Перевірка робіт олімпіади

17:30...18:30

Апеляція

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

25.10,
понеділок
···
26.10,
вівторок

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...13:30

Розв’язування задач командами

13:00...15:00

Обід для учасників турніру та членів журі

15:00...18:45

Математичні бої

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

27.10,
середа

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...14:00

Культурна програма

14:00...15:00

Обід для учасників турніру

15:00...18:30

Культурна програма

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

28.10,
четвер
···
29.10,
п’ятниця

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...13:30

Розв’язування задач командами

13:00...15:00

Обід для учасників турніру та членів журі

15:00...18:45

Математичні бої

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

30.10,
субота

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...12:30

Усна олімпіада, молодша ліга

9:30...13:00

Усна олімпіада, середня та старша ліги

13:00...14:00

Обід для учасників турніру та членів журі

14:00...15:00

Закриття турніру, нагородження учасників дипломами та призами

15:00...20:00

Роз’їзд учасників