ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2008—2020© 2008—2020

Блоґ

Подальша інформація про всеукраїнський турнір

Нагадаємо, що з 23 до 30 жовтня в Києві буде проведено П’ятий всеукраїнський турнір математичних боїв ім. І. І. Ляшка.

Учасники, що не є киянами, проживатимуть в оздоровчому комплексі «Дніпро» (32-й кілометр Обухівського шосе, зупинка «П’ятихатки») та харчуватимуться три рази на день. Для учасників-киян передбачено лише обід. Харчування всіх учасників, математичні бої, усна олімпіада та закриття будуть здійснюватися в Києво-Печерському ліцеї № 171 «Лідер» (вул. Лейпцизька, 11а). Відкриття турніру, математичну карусель та нараду керівників буде проведено на факультеті кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка (пр. Глушкова, 4д).

Програма проведення турніру

Дата

Час

Подія

23.10,
субота

7:00...13:00

Заїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

13:00...13:30

Обід для учасників турніру

13:30...14:15

Переїзд учасників турніру до факультету кібернетики КНУ

14:30...15:30

Відкриття турніру

16:00...18:00

Математична карусель, засідання керівників команд та оргкомітету

18:00...18:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

18:45...19:30

Вечеря для учасників турніру

19:30...20:30

Переїзд учасників турніру до місця проживання

24.10,
неділя

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...12:30

Командна олімпіада, молодша ліга

9:30...13:00

Командна олімпіада, середня ліга

9:30...13:30

Командна олімпіада, старша ліга

13:00...14:30

Обід для учасників турніру та членів журі

14:30...17:30

Перевірка робіт олімпіади

17:30...18:30

Апеляція

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

25.10,
понеділок
···
26.10,
вівторок

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...13:30

Розв’язування задач командами

13:00...15:00

Обід для учасників турніру та членів журі

15:00...18:45

Математичні бої

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

27.10,
середа

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...14:00

Культурна програма

14:00...15:00

Обід для учасників турніру

15:00...18:30

Культурна програма

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

28.10,
четвер
···
29.10,
п’ятниця

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...13:30

Розв’язування задач командами

13:00...15:00

Обід для учасників турніру та членів журі

15:00...18:45

Математичні бої

18:30...19:00

Вечеря для учасників турніру

19:00...20:00

Переїзд учасників турніру до місця проживання

30.10,
субота

8:00...8:45

Переїзд учасників турніру до ліцею «Лідер»

9:00...9:30

Сніданок для учасників турніру

9:30...12:30

Усна олімпіада, молодша ліга

9:30...13:00

Усна олімпіада, середня та старша ліги

13:00...14:00

Обід для учасників турніру та членів журі

14:00...15:00

Закриття турніру, нагородження учасників дипломами та призами

15:00...20:00

Роз’їзд учасників

Телефони

0 50 561-39-64 — Рубльов Богдан Владиславович, голова журі. 0 63 710-34-20 — Анікушин Андрій Валерійович, старший у молодшій лізі. 0 50 250-34-71 — Мисак Данило Петрович, старший у середній лізі. 0 50 949-76-22 — Лішунов Віталій Григорович, старший у старшій лізі.

Версія для друку

27 вересня 2010, 21:20

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.