Всеукраїнський турнір, який закінчився кілька днів тому, показав необхідність внесення деяких уточнень та коригувань у старий регламент проведення математичних боїв. Через те на цьогорічному київському турнірі (перший тур якого відбудеться вже в неділю) основним варіантом правил стане оновлена редакція регламенту. Наведемо список уточнень та виправлень, внесених у цю редакцію:
- Знято обмеження на мінімальну кількість учасників у команді (раніше ця кількість складала 6). Тепер мінімальна кількість визначається правилами та домовленостями на кожен окремий бій чи турнір. (Абзац 6.)
- Дозволено користуватися калькуляторами та іншими електронними засобами як калькуляторами. (Абзац 7.)
- Уточнено, що коли команда бере десятихвилинну перерву, вона має додаткову хвилину на те, щоб визначитися з номером задачі, на яку викликатиме суперників після перерви. (Абзац 11.)
- Додано правило: журі зобов’язане зупиняти доповідь після 90 хвилин, навіть якщо розв’язок доповідача є потенційно правильним. Крім того, підкреслено, що журі не може втручатися в хід доповіді. (Абзац 13.)
- Додано правило, що забороняє журі показувати доповідачу контрприклад, який сам по собі є розв’язанням задачі. (Абзац 20.)
- Додано роз’яснення щодо того, які бали втрачає опонент, погоджуючись на часткову заміну ролей, а також із приводу того, як відбувається дискусія між журі та колишнім доповідачем після часткової заміни. (Абзац 24.)
- Додано пункт, згідно з яким до того, як опонент вирішуватиме, чи погоджуватися на заміну ролей, журі може оголосити розподіл балів, який присудить у випадку, якщо заміни ролей не буде. (Абзац 25.)
- Внесено ясність щодо того, які тайм-аути можна використовувати для заміни доповідача або опонента — лише ті, які взято безпосередньо перед заміною. (Абзац 29.)
- Журі надано право дочасно зупиняти бій, коли переможець уже визначений, а рахунок для команд не є важливим. (Абзац 34.)
- Під час бою до членів журі дозволено звертатися не лише капітанам команд, а і їхнім заступникам. (Абзаци 39 та 6.)