2 травня 2017 р. у Києві пройде нове змагання — олімпіада з computer science.

ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2008—2017© 2008—2017

Окремі події

Результати боїв третього туру 10-го Київського турніру

В неділю, 9 грудня, пройшов третій тур математичних боїв 10-го Київського відкритого турніру. До вашої уваги умови туру. Нижче наведено результати боїв та турнірне становище:

Наймолодша ліга, Група А

Бій

Рахунок

Бліц

Голова бригади

Лідер–1 –– Лідер–3

38:35 | 38:35

3:4 | 3:4

Сорока

Лідер–2 –– Голосіївський ліцей

16:43 | 16:43

--

Таран

Наукова Зміна –– Політехнічний ліцей

20:15 | 20:15

--

Розмариця

Наймолодша ліга, Група Б

Бій

Рахунок

Голова бригади

Лідер–4 –– Русанівський ліцей–1

0:44 | 0:44

Лісовський

Лідер–5 –– СШ 52 + 250

12:1 | 12:1

Садовенко

Русанівський ліцей–2 –– Гімн. 178

30:20 | 30:20

Кравченко

Молодша ліга, Група А

Бій

Рахунок

Голова бригади

Зб. Тригуб –– Лідер–2

70:0 | 70:0

Осіпа

Лідер–1 –– Гімн. 178

48:12 | 48:12

Шувар

Наукова Зміна–1 –– Русанівський ліцей

1:24 | 1:24

Вовченко

Молодша ліга, Група Б

Бій

Рахунок

Голова бригади

ПНЛ 145–1 –– ПНЛ 145–2

36:17 | 36:17

Мартиненко

Політехнічний ліцей –– Діал+СШ 52

30:0 | 30:0

Барановський

Наукова Зміна–2 –– Технічний ліцей

22:38 | 22:38

Снозик

Середня ліга, Група А

Бій

Рахунок

Голова бригади

Лідер–1 –– УФМЛ

38:22 | 38:22

Малий

Лідер–2 –– Русанівський ліцей

43:6 | 43:6

Крюкова

Середня ліга, Група Б

Бій

Рахунок

Голова бригади

Гімн. 178 –– Прес+Голос

13:13 | 13:13

Линець

Політехнічний ліцей –– Діал.+СШ 132

28:9 | 28:9

Певков

Старша ліга, Група А

Бій

Рахунок

Голова бригади

Лідер–1 –– ПНЛ 145

54:30 | 54:30

Маліцький

Русанівський ліцей –– Гімн. 178

48:0 | 48:0

Марковіченко

Наукова Зміна–1 –– Лідер–3

53:0 | 53:0

Кравець

Старша ліга, Група Б

Бій

Рахунок

Бліц

Голова бригади

Політехнічний ліцей –– Лідер–2

35:36 | 35:36

4:1 | 4:1

Пекна

УФМЛ –– Наукова Зміна–2

34:41 | 34:41

--

Лупа

Технічний ліцей –– Крем+СШ 132

26:18 | 26:18

--

Колянко

 

Молодша ліга, Група А

Команда

Очки

Лідер–1

8

Русанівський ліцей

7

Збірна Тригуба

6

Лідер–2

3

Гімназія № 178

3

Наукова зміна–1

0

Молодша ліга, Група Б

Команда

Очки

ПНЛ № 145–1

9

Політехнічний ліцей

6

Технічний ліцей

6

Наукова зміна–2

4

ПНЛ № 145–2

2

Спец. школа № 52+ Діалог

0

 

Середня ліга, Група А

Команда

Очки

Лідер–1

9

Наукова зміна

3

Лідер–2

6

УФМЛ

3

Русанівський ліцей

3

ПНЛ № 145

0

Середня ліга, Група Б

Команда

Очки

Гімназія № 178

6 (13:13)

Престиж+Голосіївський

6 (13:13)

Політехнічний ліцей

0 (28:9)

Діалог+ Спец. школа № 132

0 (9:28)

 

Старша ліга, Група А

Команда

Очки

Лідер–1

9

Русанівський ліцей

5

Наукова зміна–1

5

ПНЛ № 145

4

Гімназія № 178

3

Лідер–3

0

Старша ліга, Група Б

Команда

Очки

УФМЛ

6

Кременчук+ Спец. школа № 132

6

Наукова зміна–2

6

Лідер–2

4

Технічний ліцей

3

Політехнічний ліцей

2

 

Версія для друку

9 грудня 2013, 21:20

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про подію, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.