ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2008—2017© 2008—2017

Змагання

Літні тренувальні збори перед міжнародною олімпіадою 2014 р.

Термін проведення: 7...22 червня 2014

З 7-го по 22-ге червня 2014 року проходили традиційні літні тренувальні збори для команди України на Міжнародну олімпіаду з математики (IMO) та найближчого резерву. Збори проходили в Києві, на базі УФМЛ та факультету кібернетики КНУ. Заняття проводились в двох групах: члени команди та десятикласники, що показали високі результати, а також, найближчий резерв.

У групі ІМО займалися:

  • Дубова Софія (Харків, ліцей № 27, 10-й клас),
  • Хотяїнцева Наталія (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас),
  • Смірнов Денис (Харків, ліцей № 27, 10-й клас),
  • Діомідов Євгеній (Київ, Русанівський ліцей, 11-й клас),
  • Палько Назарій (Львів, ЛФМЛ, 11 клас),
  • Альохіна Анастасія (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас),
  • Яковлєв Іван (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас),
  • Кучеренко Анастасія (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас),
  • Во Дінь Тхань Фонг (Харків, ліцей № 27, 10-й клас).

В групі резерву займалися:

  •  Бабієнко Ілля (9-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Гунько Олександр (9-й клас, гімназія № 178),
  •  Ківва Ярослав (9-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Косюк Іван (9-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Кошель Анастасія (9-й клас, ліцей № 208),
  •  Ліпартія Ніно (10-й клас, ФМЛ № 27, Харків),
  •  Лук’янова Анастасія (10-й клас, ліцей № 208),
  •  Манікін Борис (10-й клас, ліцей «Наукова Зміна»),
  •  Мелентьєва Ада (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас),
  •  Мілантьєв Сергій (9-й клас, ліцей № 208),
  •  Нарцев Денис (9-й клас, УФМЛ),
  •  Нгуен Чунг Кионг (9-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Олексіюк Іван (9-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Пастущак Богдан (10-й клас, ЛФМЛ, м. Львів),
  •  Пушкін Денис (9-й клас, ліцей «Наукова Зміна»),
  •  Решетніков Всеволод (8-й клас, ліцей № 171 «Лідер»),
  •  Сапронов Микола (9-й клас, ліцей № 25, м. Житомир),
  •  Сігетій Ярослав (10-й клас, Ужгород),
  •  Скибицький Нікіта (9-й клас, ліцей № 208),
  •  Тригуб Антон (8-й клас, гімназія «Академія»),
  •  Фірстенко Валерій (10-й клас, Олександрівської гімназія, Сумська обл.).

Часткова інформація про збори наводилася раніше в повідомленні. Деталі були узгоджені на першій зустрічі, що відбулася 7 червня в УФМЛ.

План роботи на дні зборів:

Для групи резерву план виглядає таким чином:

  • 7 червня, лектор Щеглов, заняття з 10:00 в УФМЛ;
  • 8 червня, лектор Ківва, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 9 червня, лектор Хілько, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 11 червня, лектор Чаудхарі/Марковіченко, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 12 червня, лектор Ківва, заняття з 9:30 до 14:30 на факультеті кібернетики в аудиторії 42, після обіду, який приблизно о 15.30, заняття продовжаться в УФМЛ;
  • 13 червня, лектор Анікушин, заняття з 15:00 в УФМЛ;
  • 14 червня, лектор Анікушин, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 15 червня, лектор Ківва, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 16 червня, лектор Лішунов, заняття з 15:00 в УФМЛ;
  • 17 червня, лектор Щеглов, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 18 червня, лектор Лішунов, заняття з 9:30 до 14:30 на факультеті кібернетики в аудиторії 305, після обіду, який приблизно о 15:30, заняття продовжаться в УФМЛ;
  • 19 червня, лектор Хілько, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 20 червня, лектор Руденко, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 21 червня, лектор Чаудхарі, заняття з 9:30 в УФМЛ;
  • 22 червня, лектор Руденко, заняття з 9:30 в УФМЛ.

Група ІМО працювала до 14 червня, після чого робилася перерва до 19 червня. З 19 по 23 червня відбулася друга частина зборів.

Версія для друку

23 травня 2014, 21:45

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.